View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Młodszy/a Księgowy/a

Miejsce: Polska, Małopolskie, Kraków
data: 13/06/2018
Sektor: Inny
Zawód/Specjalizacja: Księgowość/ Bankowość/ Finanse

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy- lidera w obszarze risk management i dostarczania usług oraz rozwiązań z zakresu informacji handlowej, biznesowej i zarządzania ryzykiem, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Młodszy/a Księgowy/a.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie i obsługa faktur
  • Prowadzenie księgowości
  • Księgowanie faktur
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • Kontakt z urzędami
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (w tym na inne stanowiska) oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów