View details

Audytor wewnętrzny

Miejsce: Polska, Śląskie, Gliwice
data: 29/03/2018
Sektor: Inny
Zawód/Specjalizacja: Inny
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

ORIENTA POLSKA dla swojego klienta, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Audytora wewnętrznego.

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie gospodarki finansowej
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Ustalanie przyczyn ewentualnych nieprawidłowości, ujawnionych w trakcie kontroli
  • Opracowywanie dokumentacji poaudytowej
  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych kontroli
  • Nadzór nad wdrażaniem zaleceń pokontrolnych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Audytora wewnętrznego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Prawo, Administracja)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Wiedza z zakresu finansów
  • Sumienność i rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań zawodowych
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Miłą atmosferę pracy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Polska, Śląskie

Dla naszego Klienta- firmy drukarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko AUTOMATYKA. Zakres obowiązków: • konserwacja i przegląd maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznym • bieżące naprawy, usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji • monitorowanie zapotrzebowania na części zamienne • raportowanie o bieżących przeglądach, naprawach, konserwacjach na terenie zakładu  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną Oczekiwania: • wykształcenie zawodowe techniczne (mile widziane elektryczno-mechaniczne) • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy • uprawnienia SEP do 1 kV • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m • gotowość do pracy zmianowej • dyspozycyjność • umiejętność pracy w zespole Oferujemy:  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, • umowę o pracę, • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, specjalistyczne branżowe szkolenia, • dodatkowe ubezpieczenie

22/11/2017

22/11/2017