View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Audytor wewnętrzny

Miejsce: Polska, Śląskie, Gliwice
data: 25/05/2018
Sektor: Inny
Zawód/Specjalizacja: Inny

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

ORIENTA POLSKA dla swojego klienta, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Audytora wewnętrznego.

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie gospodarki finansowej
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Ustalanie przyczyn ewentualnych nieprawidłowości, ujawnionych w trakcie kontroli
  • Opracowywanie dokumentacji poaudytowej
  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych kontroli
  • Nadzór nad wdrażaniem zaleceń pokontrolnych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Audytora wewnętrznego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Prawo, Administracja)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Wiedza z zakresu finansów
  • Sumienność i rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań zawodowych
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Miłą atmosferę pracy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

mapa

Powiązane oferty

0

Polska, Śląskie

Dla naszego klienta z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko: USTAWIACZ MASZYN WTRYSKOWYCH Obowiązki: - Ustawianie i obsługa maszyn wtryskowych - Zmiana form wtryskowych - Ustawianie parametrów wtrysku zgodnie z zastosowaną technologią - Uruchamianie i nadzór nad procesem wtryskiwania - Zapewnienie realizacji i jakości produkcji - Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji Wymagania: - Wykształcenie średnie techniczne - Doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych (obsługa wtryskarek, ustawianie procesu wtrysku) - Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym - Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych - Sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanie pracy - Mile widziane wykształcenie techniczne - Uprawnienia na suwnicę Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Pracę w systemie 3-zmianowym - Przyjazne środowisko pracy
09/10/2018