View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Wrocław
data: 25/05/2018
Sektor: Elektronika / Automatyka
Zawód/Specjalizacja: Prawnik
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2

Opis oferty

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska poszukuje osoby, która zostanie Specjalistą ds. prawnych w dużej, renomowanej firmie, która zajmuje się dystrybucją i sprzedażą nowych technologii związanych z GSM. Samodzielne stanowisko w zespole prawnym pozwoli na szeroki rozwój i umożliwi wykorzystanie posiadanej wiedzy prawnej w aspekcie praktycznym.

Zakres obowiązków:

Pomoc w prowadzeniu spraw administracyjno-prawnych spółek należących do grupy,

Przygotowywanie i redagowanie pism, umów i innych potrzebnych dokumentów,

Uczestnictwo w zebraniach  zarządu i spotkaniach biznesowych,

Współpraca z managerami poszczególnych spółek i ich działów.

Wymagania:

2 letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą spółek handlowych,

Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze spółek kapitałowych,

Dobra znajomość kodeksu spółek handlowych oraz kodeksu cywilnego,

Umiejętność tworzenia i opiniowania umów, kontraktów i innych dokumentów firmowych,

Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania napotkanych problemów,

Dbałość o szczegóły oraz dążenie do perfekcji w zakresie wykonywanej pracy.

Oferujemy:

Ciekawą, pełną wyzwań i ciekawych projektów pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży,

Możliwość rozwoju swoich umiejętności i stabilizację zawodową,

Adekwatne do doświadczenia i umiejętności wynagrodzenie.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od