View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Kierownik technologii

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 22/05/2018
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Kadra zarzadzająca

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Kierownika technologii.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Wdrażanie produktu do produkcji seryjnej
  • Nadzorowanie procesów technologicznych
  • Opracowywanie założeń projektowych zgodnie z wytycznymi
  • Kontakt z innymi działami zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych
  • Znajomość branży automotive
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

mapa

Oblicz trasę od