View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Junior Brand Manager

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 10/05/2018
Sektor: FMCG
Zawód/Specjalizacja: Marketing/PR

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą i dystrybucją alkoholi, poszukujemy Junior Brand Managera.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oraz realizacja strategii i planów marketingowych produktów
  • Odpowiedzialność i czuwanie nad budżetem marketingowym
  • Koordynacja działań wizerunkowych, promocyjnych i eventowych
  • Zarządzanie współpracą z agencjami zewnętrznymi
  • Wprowadzenie nowych produktów na rynek
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz prowadzenie analiz rynku
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji w dziale marketingu
  • Współpraca z oddziałem firmy na Litwie
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami w zakresie tworzenia strategii i rozwoju marek na polskim rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku alkoholi będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing lub zarządzanie)
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Determinacja w realizacji celów,
  • Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • Umiejętność wprowadzania nowych marek na rynek i budowania ich pozycji
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy,

Oferujemy:

  • Stałe wygrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód, karta paliwowa, laptop, telefon służbowy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów