View details

Kierownik Budowy

Miejsce: Polska, Pomorskie, Gdańsk
data: 02/02/2018
Sektor: Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna
Zawód/Specjalizacja: Inżynieria / Planowanie
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży budowlanej , poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY

Idealny kandydat:

  • Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń

  • Uprawnienia specjalności instalacyjno – inżynieryjnej

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy lub inspektora nadzoru

    Główne zadania:

    • Terminowa realizacja budowy zgodnie ze sztuką budowlaną

    • Nadzór nad realizacją, jakością i terminowością wykonania powierzonego zakresu robót

    • Sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej

    • Koordynacja i ocena pracy podwykonawców

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

    W CV należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja Pracy Orienta działa na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347

    Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

    Więcej szczegółów

    Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

    mapa

    Oblicz trasę od

    Powiązane oferty

    Polska, Pomorskie

    Dla nszego klienta- międzynarodowej firmy z branży budowlanej  poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier budownictwa wodnego- Kierownik Budowy Główne zadania: ·         Terminowa realizacja budowy zgodnie ze sztuką budowlaną ·         Nadzór nad realizacją, jakością i terminowością wykonania powierzonego zakresu robót ·         Sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej ·         Koordynacja i ocena pracy podwykonawców Idealny kandydat: ·         Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo ·         Uprawnienia specjalności konstrukcyjna - budowlanej bez ograniczeń lub w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej bez ograniczeń ·         Minimum 6-letnie doświadczenia na stanowisku Kierownik Budowy/Kierownik Robót ·         Doświadczenie nad prowadzeniem morskich robót hydrotechnicznych polegających na budowie lub przebudowie falochronów wyspowych (półwyspowych), nabrzeży, pirsów, rzędnej dna WYMAGANA ZNAJOMOŚC JĘZYKA ANGIELSKIEGO Oferujemy: ·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności ·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ·         Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

    13/04/2018

    Polska, Dolnośląskie

    Poszukujemy pracownika na stanowisko monterskie, który miałby jednocześnie uprawnienia spawacza, poparte doświadczeniem w wykonywanej pracy. W pracy wykorzystywana jest również umiejętność czytania rysunku technicznego, jako podstaw do poprawnego jej wykonania. Zadania wykonuje się pomieszczeniach i budynkach związanych z ciepłownictwem.   Wymagania: - Wykształcenie średnie techniczne, - Aktualne uprawnienia spawacza, mile widziane również uprawnienia MIG ale nie są one konieczne, - 1 roczne doświadczenie w pracy spawacza lub spawacza i montera, - Doświadczenie w montażu instalacji c.o. wod-kan będzie dodatkowym atutem, - Dobra znajomość rysunku technicznego, - Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, - Umiejętność pracy jako członek zespołu,   Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - 1 zmianowy system pracy, - Satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz premie, - Możliwość pracy w nadgodzinach, - Pracę w znanej lokalnej firmie z tradycjami,   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: wroclaw@orientapolska.pl TEL. 518 085 536 Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    09/02/2017