Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Asystent/ka ds. realizacji inwestycji

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 19/02/2018
Sektor: Nieruchomości
Zawód/Specjalizacja: Zarządzanie nieruchomościami

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy deweloperskiej, poszukujemy Asystenta/ki ds. realizacji inwestycji.

Zakres obowiązków:

  • Prace biurowe związane z realizacją inwestycji budowalnej (kompletowanie wszelkiej dokumentacji technicznej dotyczącej budowy i przekazywanie odpowiedniej osobie)
  • Kontakt z klientami
  • Kontrola nad aktami notarialnymi, wystawianie i przesyłanie faktur do momentu przekazania domu
  • Współpraca z Prezesem i z inwestorem zastępczym

Wymagania:

  • Min. 2-letnie oświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera i programów komputerowych w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza
  • Doświadczenie w branży developerskiej
  • Umiejętność załatwiania spraw w urzędach związanych z budownictwem

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań zawodowych

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Polska, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław Obecnie poszukujemy DORADCY DS. NIERUCHOMOŚCI. Osoba na tym stanowisku zajęłaby się kompleksową obsługą klientów zainteresowanych ofertą sprzedaży, kupna, najmu czy też wynajmu nieruchomości. Wymagania: - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; - Znajomość wrocławskiego rynku nieruchomości; - Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym; - Prawo jazdy kat. B oraz samochód; - Zaangażowanie oraz chęć podjęcia stałej współpracy. Oferujemy: - Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do osiąganych rezultatów; - Możliwość rozwoju zawodowego; - Narzędzia do pracy takie jak: telefon, laptop czy też aparat fotograficzny; - Pracę w przyjacielskiej atmosferze, w firmie o dobrej pozycji na rynku.   Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).   Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

04/12/2017