View details

Pracownik biurowy z językiem włoskim

Miejsce: Polska, Śląskie, Katowice
data: 19/12/2017
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Administracja / Payroll
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy produkującej maszyny przemysłowe, poszukujemy Pracownika biurowego z językiem włoskim

Zakres obowiązków:

  • Prace biurowe i administracyjne
  • Praca z dokumentami (archiwizacja, dbanie o ich prawidłowy obieg)
  • Tłumaczenie dokumentów na potrzeby Zarządu Firmy

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka włoskiego (poziom minimum B2)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

mapa

Oblicz trasę od