Akzeptieren
Details anzeigen

Elektryk

Standort: Deutschland, Sachsen, Dresden
Datum: 22/12/2017
Branche: Hochbau/Tiefbauingenieurwesen
Funktion: Bauwesen/Handwerk
Niederlassung: Warschau, Łucka 18 lok. 7
Aktivitäten

Stellenbeschreibung

Überprüfen Sie Ihre Kompatibilität mit diesem Stellenangebot

Poszukujemy elektryków do pracy na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Dresden i okolice.

Godziny pracy i święta:
Praca od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie
5 tygodni urlopu + możliwość dodatkowego urlopu na podróż / odwiedzenie rodziny

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (lub słownictwa związanego z wykonywanem zawodem) jest koniecznością
  • 5 lat doświadczenia w branży
  • Własny samochód (na grupę lub na 2 osoby)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe: 2000 EUR netto---> 13,5 EUR / godzinę brutto (ok. 11 netto) x 170 godzin pracy
  • Możliwość wypłacania zaliczek
  • Zorganizowany dojazd do pracy
  • Organizowane zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju w hostelach wyższej klasy (w pobliżu miejsca pracy)

Mehr Details

Anstellungsart:Freiberuflich

Karte

Berechnen Sie den Arbeitsweg von

Teilen Sie dieses Stellenangebot