Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Elektromonter

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 19/02/2018
Sektor: Elektronika / Automatyka
Zawód/Specjalizacja: Inny

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta - firmy zajmującej się kompleksową realizacją zadań w zakresie niskich i średnich napięć w branży elektroenergetyki zawodowej, elektroenergetyki przemysłowej oraz budownictwa, poszukujemy Elektromontera.

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP do 1,5 kV
  • Znajomość montażu i instalacji urządzeń energetycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Polska, Śląskie

OPIS STANOWISKA: - pomoc w montażu szaf sterowniczych, tras kablowych oraz podłączaniu instalacji WYMAGANIA: - aktualne uprawnienia sep - doświadczenie w montażu tras kablowych - umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

20/11/2017