View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Completion Engineer

Miejsce: Polska, Pomorskie, Gdańsk
data: 01/06/2018
Sektor: Energia
Zawód/Specjalizacja: Inżynieria / Planowanie

Opis oferty

Obowiązki:

- tworzenie bazy danych wszystkich komponentów wewnątrz poszczególnych dyscyplin takich jak: automatyka, elektryka, budownictwo, urządzenia statyczne, urządzenia dynamiczne, rurociągi itd. dla poszczególnych instalacji

- przypisywanie ich i katalogowanie do systemów i podsystemów wg. podziału narzucanego przez dział Construction i Precommissioning

- budowanie bazy wymaganych certyfkatów dla poszczególnych elemenów wewnątrz dyscyplin

- raportowanie postępu certyfikacji ze względu na dyscyplinę, system, podsystem, instalację itd.

- współpraca z działami Construction i PreCommissioning

Wymagania:

- posiadanie ogólnej wiedzy na temat każdej z dyscyplin tzn. dotyczącą zarówno mechaniki, elektryki, automatyki, budownictwa itd.

-  doświadzczenie na podobnym stanowisku

- swobodne posługiwanie się rysunkami technicznymi,schematami technologicznymi (P&ID), które często należy analizować

- posiadanie wiedzy na temat Planów Kontroli Jakości i ich funkcjonwania

- komunikatywność

- znajomość j.angielskiego lub włoskiego

- samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji (stanowisko jednoosobowe)

- przygotowywanie raportów do kierownictwa, poszczególnych działów oraz klienta

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Praca tymczasowa

mapa

Powiązane oferty

Polska, Pomorskie

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży oil&gas - szukamy osoby do pracy na stanowisku Kierownik ds. robót elektrycznych / Electrical Supervisor. Osoba na tym stanowisku raportować będzie do kierownika budowy. Kierować będzie działaniami podwykonawców dot.jego dziedziny, zapewniając, że prace budowlane są wykonywane zgodnie z harmonogramem budowy i dokumentacją projektową, w ramach przydzielonego budżetu kosztów oraz zgodnie z procedurami jakości i bezpieczeństwa. Kandydat na tym stanowisku będzie wspierany przez asystentów. Zakres obowiązków: - Sprawdzanie harmonogramu dostaw materiałów i dokumentacji technicznej zwiazanej z dostawami; kontrola harmonogramu budowy oraz zobowiązań umownych; - Dbanie o dotrzymywanie harmonogramu prac oraz prowadzenie działań mających na celu unikanie opóźnień - Weryfikacja sprzętu oraz prac wykonanych przez Podwykonawcę, pod katem zgodności z  dokumentami projektowymi, przepisami bezpieczeństwa itp. - Sporządzanie rejestru niezgodności dla każdego Podwykonawcy i koordynacja rozwiązywania niezgodności - Wykrywanie błędów projektowych - Weryfikacja statusu postęu prac - Wspomaganie Inżyniera Kontraktu w definiowaniu nowych cen, przygotowywaniu zmian umów podwykonawstwa oraz analizowaniu i omawianiu roszczeń Wymagania: - Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Doświadczenie w pracy przy miedzynarodowych projektach z sektora oil&gas - Biegła znajomość języka angielskiego - Wykształcenie wyższe Oferujemy: - Pracę przy międzynarodowym, prestiżowym projekcie EFRA - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (około 2-3 miesiące) - Atrakcyjne wynagrodzenie

31/08/2018

For our Client- international company from oil&gas sector- we are searching for ELECTRICAL SUPERVISOR. The Electrical Supervisor reports to the Construction Manager. He directs Subcontractor activities for his own discipline, ensuring that Plant Construction works are performed according to the erection schedules and Project documents, within the assigned cost budget, and according to Quality & Safety procedures, as well as according to the terms and conditions of the subcontract. One or more assistants to whom he may delegate some functions, may support him. His main responsibilities are: - Prior to the start of works, to check the Supplier’s material and technical documentation delivery schedule. Check that the same is in line with Construction schedules and contractual commitments; - To check that the said schedule is kept to, and to promote action to recover any delay; - To check that the equipment and manpower employed by the Subcontractor are adequate and that the works performed by the Subcontractor conform to design documents, Safety regulations, and to the Quality level fixed by the same; - To prepare the non‐conformity register for each Subcontractor and co‐ordinate non‐conformity resolution; - To detect any design errors, and where possible rectify the same or request the Site Engineer to make the necessary changes; - To check Subcontractors’ work progress status sheets and sign the same for approval; - To manage vendor specialists; - To assist the Contract Engineer in defining new prices, in preparing amendments to subcontracts and in analyzing and discussing claims. REQUIREMENTS: We've been looking for someone who has occupied an equivalent position, working on large size projects, preferably in the petrochemical field, for at least 5 / 7 years. Fluent ENglish is a MUST, Polish language is required. STUDIES Minimum Secondary school degree, preferentially scientific disciplines; Complementary University graduation technological and science discipline. WE OFFER: - participation in a prestigious project - EFRA - temporary job contract- 2/3 months - attractive salary

31/08/2018