Magazynier

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 08/12/2017
Sektor: Motoryzacja / Przemysł samochodowy
Zawód/Specjalizacja: Logistyka
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, poszukujemy Magazyniera

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towaruKontrolowanie stanów magazynowych
  • Dbanie o prawidłowe oznaczenie towarów
  • Dbanie o odpowiednie przechowywanie towarów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • Sumienność
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym
  • Możliwość awansu

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od