View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Sekretarka/Asystentka

Miejsce: Polska, Pomorskie, Gdańsk
data: 22/02/2018
Sektor: Energia
Zawód/Specjalizacja: Sekretariat

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta poszukujemy Sekretarki/Asystentki.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • Zarządzanie dokumentacją kadrową
  • Przygotowywanie dokumentów
  • Dbanie o wyposażenie biura

Wymagania:

  • Min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (mile widziany j.włoski)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Komunikatywność
  • Sumienność i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Praca tymczasowa
Długość zatrudnienia:6 mscy z możliwością przedłużenia

mapa

Oblicz trasę od