View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Rekruter / HR Account j.włoskim

Miejsce: Polska, Śląskie, Katowice
data: 22/03/2018
Sektor: HR/Agencje zatrudnienia/ Rekrutacja
Zawód/Specjalizacja: HR

Do naszego zespołu posuzkujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. HR / Rekruter z j.włoskim.

Obowiązki:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych;
  • Aktywne pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku (Direct Search, Headhunting, Networking);
  • Selekcja dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;
  • Pozyskiwaniee nowych Klientów

Wymagania:

  • conajmniej 6-miesięczne doświadczenie w branży (najlepiej w agencji pracy tymczasowej);
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Znajomość j. włoskiego
  • Wysoka motywacja do pracy

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od