Don’t show this message again

Automatyk / Mechanik Utrzymania ruchu ISLANDIA

Location: Iceland, Reykjavík, Reykjavík
Date: 30/11/2017
Sector: FMCG
Role: Production
Office: Warsaw, Łucka 18 lok. 7
activities

Job ad description

Verify your compatibility with this job ad

Dla międzynarodowej firmy z branży FMCG, zajmującej się produkcją napojów gazowanych, poszukujemy osoby na stanowisko:

AUTOMATYK / MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Reykjavik, Islandia.

Zakres obowiązków:

  • Konserwacja, zamiana, kontrola i konfiguracja sprzętu produkcyjnego
  • Konsultacje w sprawie kupna nowego sprzętu na produkcję
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej
  • Diagnozowanie i eliminowanie awarii w najbardziej optymalny sposób
  • Odpowiedzialność za codzienną naprawę maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość j.angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy na min. 6 miesięcy
  • wymagana podstawowa znajomość pojęć związanych z IT
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w firmie z sektora Food&Beverage
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Pracę na terenie Islandii w międzynarodowej firmie na min. 6 miesięcy (możliwość przedłużenia umowy)
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin
  •  Wynagrodzenie w koronach islandzkich
  • Pomoc w znalezieniu i wynajęciu mieszkania
  • Ubranie służbowe

More details

Job type:Fixed-term contract
Employment duration:min. 6 m-scy

Map

Calculate route from

Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.
Sign up