View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Kierownik oddziału

Miejsce: Polska, Małopolskie, Kraków
data: 23/03/2018
Sektor: Elektronika / Automatyka
Zawód/Specjalizacja: Kadra zarzadzająca

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją systemów zabezpieczeń poszukujemy Kierownika oddziału.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy zespołu handlowego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oddziału
  • Doradztwo handlowe
  • Nadzorowanie procesów handlowych prowadzonych przez pracowników oddziału
  • Koordynacja procesów sprzedażowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technologicznych. Doświadczenie w sprzedaży systemów zabezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja) lub ekonomiczne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od