View details

Automatyk

Miejsce: Polska, Śląskie, Tarnowskie góry
data: 22/11/2017
Sektor: Inny
Zawód/Specjalizacja: Inny
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Dla naszego Klienta- firmy drukarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko AUTOMATYKA.

Zakres obowiązków:
• konserwacja i przegląd maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznym
• bieżące naprawy, usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji
• monitorowanie zapotrzebowania na części zamienne
• raportowanie o bieżących przeglądach, naprawach, konserwacjach na terenie zakładu
• wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną

Oczekiwania:
• wykształcenie zawodowe techniczne (mile widziane elektryczno-mechaniczne)
• doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy
• uprawnienia SEP do 1 kV
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
• gotowość do pracy zmianowej
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, specjalistyczne branżowe szkolenia,
• dodatkowe ubezpieczenie

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Polska, Śląskie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347 ORIENTA POLSKA dla swojego klienta, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Audytora wewnętrznego. Zakres obowiązków: - Kontrolowanie gospodarki finansowej - Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych - Ustalanie przyczyn ewentualnych nieprawidłowości, ujawnionych w trakcie kontroli - Opracowywanie dokumentacji poaudytowej - Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych kontroli - Nadzór nad wdrażaniem zaleceń pokontrolnych Wymagania: - Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Audytora wewnętrznego - Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Prawo, Administracja) - Znajomość języka angielskiego (poziom B2) - Wiedza z zakresu finansów - Sumienność i rzetelność Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Pracę pełną wyzwań zawodowych - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Miłą atmosferę pracy Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

29/03/2018

Dla naszego Klienta- firmy drukarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko AUTOMATYKA. Zakres obowiązków: • konserwacja i przegląd maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym i elektrycznym • bieżące naprawy, usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji • monitorowanie zapotrzebowania na części zamienne • raportowanie o bieżących przeglądach, naprawach, konserwacjach na terenie zakładu  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną Oczekiwania: • wykształcenie zawodowe techniczne (mile widziane elektryczno-mechaniczne) • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy • uprawnienia SEP do 1 kV • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m • gotowość do pracy zmianowej • dyspozycyjność • umiejętność pracy w zespole Oferujemy:  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, • umowę o pracę, • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, specjalistyczne branżowe szkolenia, • dodatkowe ubezpieczenie

22/11/2017