View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

E-commerce Manager

Miejsce: Polska, Małopolskie, Kraków
data: 06/03/2018
Sektor: Elektronika / Automatyka
Zawód/Specjalizacja: Marketing/PR

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją systemów zabezpieczeń poszukujemy E-commerce Managera.

Zakres obowiązków:

  • Definiowanie i odpowiedzialność za wdrożenie strategii rozwoju kanału sprzedaży internetowej (B2B) oraz jej integracji ze sprzedażą realizowaną przez sieć oddziałów
  • Zarządzanie działaniami związanymi z marketingiem internetowym (SEO, SEM, retargeting, media społecznościowe)
  • Rozwój strategii marketingowej
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą
  • Analiza rynku i trendów w obszarze handlu elektronicznego

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą internetową
  • Mile widziane doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń
  • Znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google AdWords, DoubleClick, Search Console, Google Trends, MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Polska, Śląskie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347 Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją systemów zabezpieczeń poszukujemy E-commerce Managera. Zakres obowiązków: - Definiowanie i odpowiedzialność za wdrożenie strategii rozwoju kanału sprzedaży internetowej (B2B) oraz jej integracji ze sprzedażą realizowaną przez sieć oddziałów - Zarządzanie działaniami związanymi z marketingiem internetowym (SEO, SEM, retargeting, media społecznościowe) - Rozwój strategii marketingowej - Przygotowywanie raportów sprzedażowych - Identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą - Analiza rynku i trendów w obszarze handlu elektronicznego Wymagania: - Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą internetową - Mile widziane doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń - Znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google AdWords, DoubleClick, Search Console, Google Trends, MS Excel - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Komunikatywność, umiejętność organizacji pracy Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju zawodowego - NIezbędne narzędzia pracy

22/11/2017