KASJER - SPRZEDAWCA

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Wrocław
data: 17/11/2017
Sektor: Sprzedaż
Zawód/Specjalizacja: Sprzedaż
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie poszukujemy KASJERA do pracy w jednym z marketów spożywczych na terenie Wrocławia.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Obsługa klientów;

  • Dbanie o właściwą ekspozycje towarów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzedawca;

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym;

  • Zaangażowanie oraz chęć podjęcia stałej współpracy.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę;

  • Dogodny, jednozmianowy system pracy;

  • Adekwatne warunki finansowe do umiejętności i doświadczenia.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Polska, Dolnośląskie

ORIENTA POLSKA poszukuje HANDLOWCA (branża oświetleniowa). Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć: - Pozyskiwanie przyszłych klientów firmy na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska, - Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie artykułów elektryczno – oświetleniowych, - Przygotowywanie ofert handlowych oraz koordynowanie procesów sprzedażowych, - Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z narzędziami KPI.   Wymagania: - Wykształcenie min. średnie, - Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego/ specjalisty ds. sprzedaży w branży elektryczno – oświetleniowej, - Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, - Umiejętności negocjacyjne, - Umiejętności w zakresie prowadzenia działań B2B, - Zorientowanie na realizacje wyznaczonych celów sprzedażowych, - Prawo jazdy kat. B.   Oferujemy: - Pracę dla firmy z wieloletnim doświadczeniem, - Umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki (podstawa plus premia za wyniki sprzedażowe) - Pakiet atrakcyjnych benefitów, - Możliwość stałego podnoszenia kompetencji, - Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy.   Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).   Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

24/11/2017

Polska, Śląskie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347 Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją artykułów BHP, poszukujemy Handlowca. Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie nowych klientów - Realizacja planów sprzedażowych - Przygotowywanie ofert handlowych - Negocjowanie warunków umów Wymagania: - Min. roczne doświadczenie na stanowisku Handlowca - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży artykułów BHP - Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe - Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów - Samodzielność i umiejętność organizacji pracy Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny) - Możliwość rozwoju kariery zawodowej

06/11/2017