View details

Specjalista ds. zaopatrzenia z językiem włoskim

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 24/10/2017
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Inżynieria / Planowanie
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Specjalisty ds. zaopatrzenia materiałowego.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i analizowanie zapotrzebowania na surowce i opakowania
  • analizowanie zapasów w magazynach oraz u dostawców
  • współpraca z innymi działami firmy
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu zamówień
  • monitorowanie i koordynowanie procesu reklamacji

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka włoskiego
  • doświadczenie w wykonywaniu analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego
  • dokładność i sumienność

Oferujemy:​

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od