Lider zmiany - produkcja

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 23/06/2017
Sektor: Motoryzacja / Przemysł samochodowy
Zawód/Specjalizacja: Produkcja
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Obowiązki:

- przygotowywanie oraz organizacja stanowisk pracy

- koordynacja pracy pracowników produkcji

- szkolenie pracowników

- wymiana materiału - granulat (tworzywa sztuczne)

- kontrola i wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

- współpraca z innymi działami firmy: Logistyka/UTR/Jakość/Technologia

Wymagania:

- znajomość pakietu MS Office

- komunikatywność

- szybkość uczenia się

- mile widziane wykształcenie techniczne oraz znajomość produkcji tworzyw sztucznych

- gotowość do pracy w systemie trójzmianowym

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od

Powiązane oferty

Nowość!

Polska, Śląskie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347. Agencja pracy Orienta Polska, dla swojego klienta z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko: USTAWIACZ MASZYN WTRYSKOWYCH Obowiązki: - Ustawianie i obsługa maszyn wtryskowych - Zmiana form wtryskowych - Ustawianie parametrów wtrysku zgodnie z zastosowaną technologią - Uruchamianie i nadzór nad procesem wtryskiwania - Zapewnienie realizacji i jakości produkcji - Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji Wymagania: - Doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych (obsługa wtryskarek, ustawianie procesu wtrysku) - Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym - Minimum roczne doświadczenie na stanowisku ustawiacza wtryskarek - Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych - Sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanie pracy - Mile widziane wykształcenie techniczne - Uprawnienia na suwnicę Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Pracę w systemie 3-zmianowym - Przyjazne środowisko pracy - Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "   Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

20/02/2018

Zakres obowiązków: - planowanie i nadzorowanie zadań działu UR oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników - koordynowanie oraz nadzorowanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii - opracowanie i kontrolowanie harmonogramu przeglądów maszyn i urządzeń linii produkcyjnych - zapewnianie i monitorowanie stanu części zamiennych na potrzeby działu UR Wymagania: - wykształcenie techniczne - minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziana znajomość języka angielskiego - doświadczenie w zarządzaniu zespołem - praktyczna wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki - umiejętności organizacyjne Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

22/06/2017

Polska, Mazowieckie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347. Agencja pracy Orienta Polska, dla swojego klienta z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN WTRYSKOWYCH Obowiązki: - Ustawianie i obsługa maszyn wtryskowych - Zmiana form wtryskowych - Ustawianie parametrów wtrysku zgodnie z zastosowaną technologią - Uruchamianie i nadzór nad procesem wtryskiwania - Zapewnienie realizacji i jakości produkcji - Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji Wymagania: - Doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych (obsługa wtryskarek, ustawianie procesu wtrysku) - Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym - Minimum roczne doświadczenie na stanowisku ustawiacza wtryskarek - Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych - Sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanie pracy - Mile widziane wykształcenie techniczne - Uprawnienia na suwnicę Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Pracę w systemie 3-zmianowym - Przyjazne środowisko pracy - Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacj za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "   Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

19/02/2018