View details

Operator wózka kontenerowego

Location: Iceland, Reykjavík, Reykjavik
Date: 03/12/2018
Sector: Navigation/Port services
Role: Other
Office: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
activities

Job ad description

Verify your compatibility with this job ad

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Islandzkiego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator wózka kontenerowego.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek kontenerów
  • Praca na terenie portu

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych/żurawi powyżej 10 ton
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach islandzkich na okres 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie i przelot organizowane przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie w koronach islandzkich
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

More details

Job type:Temporary job

Map

  Don’t show this message again
Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.
Sign up