View details

Kontroler finansowy

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 16/11/2018
Sektor: Motoryzacja / Przemysł samochodowy
Zawód/Specjalizacja: Inny
Oddział: Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera finansowego.

Opis oferty

Zakres obowiązków:

kalkulacja kosztów oraz zarządzanie rachunkami rentowności klientów

analiza kosztów procesu oraz naliczanie narzutów produkcyjnych, poszukiwanie optymalnych rozwiązań obniżających koszty produkcji

wsparcie procesu budżetowania oraz kontrola jego realizacji

tworzenie analiz i zestawień finansowych

zarządzanie kapitałem obrotowym

obsługa systemu informatycznego klasy ERP

Wymagania:

wykształcenie wyższe – mile widziana: ekonomia, finanse, inżynieria/zarządzanie

znajomość zasad rachunkowości i kontrolingu

bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)

znajomość języka angielskiego na poziomie B2, mile widziana znajomość języka włoskiego

wysoko rozwinięte zdolności analityczne

2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Powiązane oferty

0

Polska, Śląskie

Opis oferty Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Elektryka Automatyka Utrzymania Ruchu.   Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac konserwatorskich, naprawczych i remontowych maszyn, urządzeń, instalacji oraz konstrukcji znajdujących się w zakładzie wgodnych z przepisami BHP - Zapewnienie ciągłości produkcji, - Przestrzeganie wymogów systemu jakości i  ciągłe zaznajamianie się ze standardami jakości wyrobów - Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów oraz kontrola i korekta parametrów pracy maszyn - Utrzymanie pełnej sprawności urządzeń i instalacji mających wpływ na emisję zanieczyszczeń do środowiska oraz segregacja odpadów wg odpowiednich wytycznych   Wymagania: - Wykształcenie min. średnie techniczne, - Doświadczenie w pracy utrzymania ruchu przy systemach automatyki przemysłowej, - Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji, - Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, - Umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną. - Wykształcenie min. średnie techniczne, - Doświadczenie w pracy utrzymania ruchu przy systemach automatyki przemysłowej, - Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji, - Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, - Umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną.   Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Miłą atmosferę pracy
21/08/2018
1

Opis oferty Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Mechanika hydraulika Utrzymania Ruchu.   Zakres obowiązków: -  Zapewnienie ciągłości produkcji -  Używanie narzędzi, przyrządów i sprzętu zgodnie z przeznaczeniem -  Przestrzeganie wymogów systemu jakości -  Kontrola i korekta parametrów pracy maszyn mających wpływ na jakość oraz utrzymanie pełnej sprawności urządzeń i instalacji mających wpływ na emisję zanieczyszczeń do środowiska -  Przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w zakładzie   Wymagania: -  Wykształcenie min. zawodowe, -  Doświadczenie w pracy utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego, -  Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji, -  Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, -  Umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną. -  Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (zdalnie sterowanych), -  Uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym, -  Uprawnienia spawacza, -  Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji.   Oferujemy : -  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy -  Możliwość rozwoju kariery zawodowej -  Miłą atmosferę pracy
21/08/2018
2

Opis oferty Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Lidera Utrzymania Ruchu.   Zakres obowiązków: - Organizacja i zarządzanie pracą podległych automatyków i mechaników UR - Zapewnienie ciągłości produkcji - Planowanie i koordynowanie produkcji - Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego - Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji - Rozwiązywanie problemów produkcyjnych   Wymagania: - Wykształcenie min. średnie techniczne, - Doświadczenie w pracy utrzymania ruchu przy systemach automatyki przemysłowej, - Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji, - Umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji, - Umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną - Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (zdalnie sterowanych), - Uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym, - Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji.   Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Miłą atmosferę pracy
21/08/2018