View details

Quality Manager

Miejsce: Polska, Śląskie, Siewierz
data: 14/11/2018
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Kontrola jakości
Oddział: Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko Quality manager.

Zakres obowiązków:

Zarządzanie obszarem jakości oraz koordynowanie podległym zespołem

Wdrażanie działań mających usprawnić procesy produkcyjne i jakościowe

Rozwiązywanie problemów jakościowych

Przygotowywanie raportów i zestawień

Współpraca z innymi działami

Wymagania:

Min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu działem jakości

Wiedza z obszaru systemów zarządzania jakością

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego

Umiejętność organizacji pracy

Sumienność i rzetelność

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Pracę w międzynarodowym środowisku

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Powiązane oferty

0

Polska, Śląskie

Opis oferty Dla naszego klienta, poszukujemy Kontrolera Jakości   Zakres obowiązków: - Kontrola jakości bieżącej produkcji - Prowadzenie dokumentacji - Przestrzeganie zasad jakości   Wymagania: - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - dokładność i zaangażowanie - chęć do pracy, możliwość przyuczenia - Umiejętność pracy w zespole   Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Miłą atmosferę pracy
22/08/2018