View details

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Wrocław
data: 07/11/2018
Sektor: Sprzedaż
Zawód/Specjalizacja: Obsługa Klienta
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie poszukujemy ASYSTENTA SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM ( 1/2 etatu) do pracy w firmie, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją elektroniki użytkowej.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i koordynowanie realizacji zamówień,
  • pomoc w przygotowaniu i prezentacji ofert handlowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji telefonicznych z klientami,
  • weryfikacja, uzupełnianie i tworzenie bazy danych o klientach,
  • tłumaczenia,
  • sporządzanie dokumentacji handlowej,
  • wsparcie w czynnościach biurowych realizowanych dla działu sprzedaży.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek: filologia),
  • znajomość języka francuskiego na poziomie C1,
  • mile widziana znajomość drugiego języka (preferowany język angielski, włoski,hiszpański lub niemiecki),
  • zdolności organizacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie oraz chęć podjęcia stałej współpracy.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy - praca na 1/2 etatu,
  • możliwość wdrożenia oraz przyuczenia do stanowiska,
  • adekwatne warunki finansowe do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w obiecującej, dynamicznej firmie.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Powiązane oferty

0

Polska, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław Obecnie poszukujemy ASYSTENTA SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM do pracy w firmie, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją elektroniki użytkowej. W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będzie między innymi: przygotowywanie prezentacji handlowych, przyjmowanie oraz koordynowanie realizacji zamówień, obsługa telefoniczna klientów firmy, tłumaczenie oraz sporządzanie dokumentów, wprowadzanie danych do baz, obsługa biura. Wymagania: - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; - Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek: filologia angielska); - Znajomość języka angielskiego na poziomie C1; - Mile widziana znajomość drugiego języka (preferowany język włoski, francuski, hiszpański lub niemiecki); - Zdolności organizacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - Zaangażowanie oraz chęć podjęcia stałej współpracy.   Oferujemy: - Praca w oparciu o umowę o pracę; - Jednozmianowy system pracy; - Możliwość wdrożenia oraz przyuczenia do stanowiska; - Adekwatne warunki finansowe do umiejętności i doświadczenia; - Możliwość rozwoju zawodowego; - Pracę w obiecującej, dynamicznej firmie.
17/10/2018