View details

Pracownik biurowy z j. włoskim

Location: Poland, Śląskie, Czeladź
Date: 25/06/2019
Sector: Public Administration
Role: Administration / Payroll
Office: Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia
activities

Job ad description

Verify your compatibility with this job ad

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy z językiem włoskim.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bieżącą dokumentacją i korespondencją
  • Telefoniczna obsługa biura
  • Udział w procesie pozyskiwania nowych klientów
  • Przygotowywanie faktur sprzedaży i zakupu
  • Kontrola terminów płatności
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych kontrahentów
  • Współpraca z działem księgowym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Komunikatywność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

More details

Job type:Permanent job

Map

  Don’t show this message again
Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.
Sign up