View details

DYREKTOR LOGISTYKI

Miejsce: Polska, Lubuskie, Krosno Odrzańskie
data: 17/10/2018
Sektor: Inżynieria
Zawód/Specjalizacja: Kadra zarzadzająca
Oddział: Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się dostarczaniem rozwiązań z zakresu inżynierii, logistyki oraz organizacji sieci dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będzie między innymi:

  • Reprezentowanie interesów Spółki,
  • Zarządzanie całokształtem działalności Przedsiębiorstwa z uwzględnieniem wytycznych i poleceń Zarządu Spółki,
  • Realizacja długoterminowych planów Spółki,
  • Kontrola wydatków, budżetowanie i zarządzanie projektami,
  • Współpraca z kontrahentami w celu optymalizacji efektów,
  • Nadzór nad pracą kierowników poszczególnych działów organizacyjnych,
  • Realizowanie wraz Zarządem polityki personalnej,
  • Bieżące raportowanie do Zarządu.

Wymagania:

  • Minimum 4 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związane z zarządzaniem personelem, firmą dystrybucyjną, magazynem oraz z logistyką kontraktową,
  • Znajomość zagadnień e-commerce,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego – warunek konieczny,
  • Umiejętności oraz doświadczenie w zarządzaniu bezpośrednim dużymi zespołami ludzi, zmianami oraz polityką magazynową,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz determinacja.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe oparte o system podstawa + premia;
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pakiet benefitów socjalnych,
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca