View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Mistrz Produkcji, brygadzista

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 18/01/2019
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Inny
Oddział: Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

Dla naszego klienta, poszukujemy Mistrza Produkcji Brygadzisty

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie podległym zespołem

- Nadzór nad realizacją planu produkcji zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi

- Analiza danych produkcyjnych

- Rozwiązywanie problemów technicznych

- Nadzór nad dokumentacją warsztatową i zleceniami produkcyjnymi

Wymagania:

- Wykształcenie technicznego

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem, spawalnictwa

- Znajomość dokumentacji technicznej i technologicznej

- Znajomość procesów technologicznych

- Szeroki zakres wiedzy technicznej

- Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość rozwoju kariery zawodowej

- Miłą atmosferę pracy

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Powiązane oferty

0

Polska, Śląskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.   Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji części elektrycznych poszukujemy osób na stanowisko: Lider Produkcji Zakres obowiązków:  - Koordynowanie działań wydziału produkcji  - Raportowanie do bezpośredniego przełożonego  - Rozwiązywanie bieżących problemów  Wymagania:  - Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne  - Doświadczenie w zarządzaniu zespołem  - Znajomość narzędzi oraz dokumentów produkcyjnych (KPI, Raporty produkcyjne etc)  - Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z elektryką i procesem produkcji transformatorów  - Mile widziana znajomość j. angielskiego/ włoskiego  Oferujemy:  - Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie  - Umowę o pracę  - Możliwość rozwoju zawodowego  - Pracę w międzynarodowym środowisku
16/10/2019
1

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.   Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji części elektrycznych poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/ Lider Magazynu   Zakres obowiązków: - Przyjmowanie dostaw - Przygotowywanie wysyłek - Przygotowywanie materiału wedłu planu produkcyjnego - Nadzór nad stanem magazynu Wymagania: - Wykształcenie min. średnie - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Licencja na obsługę wózków widłowych (UDT) - Mile widziana znajomość j. angielskiego/ włoskiego Oferujemy: - Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie - Umowę o pracę - Możliwość rozwoju zawodowego - Pracę w międzynarodowym środowisku
16/10/2019