View details

Inżynier jakości z językiem niemieckim

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 21/08/2018
Sektor: Motoryzacja / Przemysł samochodowy
Zawód/Specjalizacja: Inżynieria / Planowanie
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Inżyniera jakości ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z pierwszymi wzorami dla nowych klientów
  • Organizowanie i nadzorowanie pomiarów nowo-uruchamianych wyrobów
  • Przeprowadzanie analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem poznanych metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej
  • Nadzorowanie reklamacji od klienta, prowadzenie analiz na portalach jakościowych klienta
  • Bieżąca analiza wadliwości na wydziałach
  • Udział w zespołach powoływanych do rozwiazywania problemów jakościowych
  • Reprezentowanie Działu Jakości w kontaktach z klientami i dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego lub włoskiego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi środkami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość metod i technik jakościowych służących do rozwiazywania problemów jakościowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

Powiązane oferty

0

Polska, Śląskie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Inżyniera jakości. Zakres obowiązków: - Sporządzanie dokumentacji związanej z pierwszymi wzorami dla nowych klientów - Organizowanie i nadzorowanie pomiarów nowo-uruchamianych wyrobów - Przeprowadzanie analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem poznanych metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej - Nadzorowanie reklamacji od klienta, prowadzenie analiz na portalach jakościowych klienta - Bieżąca analiza wadliwości na wydziałach - Udział w zespołach powoływanych do rozwiazywania problemów jakościowych - Reprezentowanie Działu Jakości w kontaktach z klientami i dostawcami Wymagania: - Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Minimum 2-letnie doświadczenie, mile widziane w branży motoryzacyjnej - Umiejętność czytania rysunków technicznych - Umiejętność posługiwania się podstawowymi środkami kontrolno-pomiarowymi - Znajomość metod i technik jakościowych służących do rozwiązywania problemów jakościowych - Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Pracę w międzynarodowym środowisku
05/09/2018
1

Polska, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław Orienta Polska poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Serwisu do pracy w firmie zajmującej się serwisem maszyn i urządzeń, min. koparek, ładowarek, wózków widłowych. W skład obowiązków wchodziła by między innymi: diagnostyka, naprawa/regulacja usterek w układach hydraulicznych, w podzespołach elektronicznych, praca zgodnie z dokumentacją techniczną oraz sporządzanie dokumentacji serwisowej, bieżąca obsługa klienta, również mobilna. Wymagania: - Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - Wykształcenie minimum średnie techniczne, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, w tym języka technicznego; - Prawo jazdy kat. B.   Oferujemy: - Praca w oparciu o umowę o pracę; - Jednozmianowy system pracy; - Dobre warunki finansowe oparte o system podstawa + premia.
15/10/2018