View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Pracownik biurowy z j.włoskim i angielskim

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 09/10/2018
Sektor: Administracja publiczna
Zawód/Specjalizacja: Marketing/PR

Dla naszego Klienta- organizacji rządowej promującej internacjonalizację włoskich firm- poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIKA BIUROWEGO

Obowiązki:

  • wsparcie codziennych prac biura
  • identyfikacja potencjalnych partnerów biznesowych
  • pomoc w organizacji spotkań handlowych
  • pomoc w organizacji targów, event'ów, wystaw
  • wsparcie działań marketingowych i PR

Wymagania:

  • dyspozycyjność na conajmniej 3/4 etatu
  • znajomość j.włoskiego i angielskiego
  • sumienność
  • kreatywność
  • chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Praca tymczasowa
Długość zatrudnienia:3 miesiące