View details

ŚLUSARZ - SPAWACZ

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Kobierzyce
data: 08/08/2018
Sektor: Inny
Zawód/Specjalizacja: Produkcja
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Miejsce pracy: Kobierzyce

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją artykułów drewnianych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

 W zakres obowiązków wchodzi między innymi cięcie, gięcie i spawanie elementów małogabarytowych  oraz spawanie w technologii migomat.

Wymagania:

  • Doświadczenie oraz umiejętności związane ze ślusarstwem i spawaniem,
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane;
  • Gotowość do pracy.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pokrycia kosztów dojazdu;
  • Dobre warunki finansowe oparte o system podstawa + premia uzależnione od doświadczenia kandydata – możliwość zatrudnienia doświadczonych ślusarzy - spawaczy oraz osób do przyuczenia.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Powiązane oferty

Polska, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Strzelin Orienta Polska dla naszego klienta – firmy produkcyjnej ze Strzelina poszukuje: - PRACOWNIKA PRODUKCJI - SPAWACZA TIG Wymagania: Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym/ Doświadczenie w spawaniu metodą TIG, Umiejętność czytania rysunku technicznego – jako warunek konieczny, Umiejętność obsługi komputera, Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym.   Oferujemy: Praca w oparciu o umowę o pracę, Dogodny, jednozmianowy system pracy, Adekwatne do doświadczenia i umiejętności warunki finansowe, Praca w międzynarodowym środowisku fachowców w rozwijającej się firmie.

26/07/2018