View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Sekretarz / Sekretarka

Miejsce: Polska, Pomorskie, Gdańsk
data: 16/08/2018
Sektor: Energia
Zawód/Specjalizacja: Administracja / Payroll

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży oil&gas , poszukuje kandydatów na stanowisko: Sekretarz/Sekretarka.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • Zarządzanie dokumentacją kadrową
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów i zestawień
  • Dbanie o wyposażenie biura

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (do końca września/października, z możliwością przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • Pracę przy prestiżowym projekcie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

    Więcej szczegółów

    Rodzaj zatrudnienia:Praca tymczasowa

    mapa

    Powiązane oferty

    0

    Polska, Pomorskie

    Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347 Dla naszego klienta, firmy z branży oil&gas, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pracownik biurowy/Pracownica biurowa (wprowadzanie danych) Zakres obowiązków: - Wprowadzanie danych do sytemu - Praca z dokumentacją techniczną - Praca w programie Microsoft Excel Wymagania: - Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku - Dobra znajomość programu Microsoft Excel - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Sumienność i rzetelność - Chęć i zapał do pracy Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (do końca listopada) - Pracę przy prestiżowym projekcie - Pracę w międzynarodowym środowisku
    21/09/2018