View details

Doradca podatkowy (part-time)

Miejsce: Polska, Śląskie, Dąbrowa górnicza
data: 13/08/2018
Sektor: Usługi
Zawód/Specjalizacja: Księgowość/ Bankowość/ Finanse
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się gospodarką odpadami i recyklingiem, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Doradca podatkowy

Zakres obowiązków:

  • Analiza oraz opiniowanie umów z klientami pod kątem zgodności z prawem podatkowym
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • Doradztwo w zakresie zobowiązań podatkowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy podatkowego
  • Odpowiednie kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia)
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne
  • Rzetelność, sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin (1 lub 2 dni w tygodniu)
  • Pracę w miedzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

Powiązane oferty

Polska, Śląskie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się gospodarką odpadami i recyklingiem, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Księgowy/Księgowa. Zakres obowiązków: - Księgowanie faktur zakupowych: kosztowych i magazynowych - Kontrola i aktualizacja stanów magazynowych i dostaw niefakturowanych z uwzględnieniem bieżących naliczeń podatku VAT - Prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków - Kontakt z urzędami - Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów - Archiwizacja dokumentów księgowych Wymagania: - MIn. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Wykształcenie wyższe ekonomiczne - Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości - Znajomość obsługi programu finansowego SAP oraz pakietu MS OFFICE - Umiejętność organizacji pracy Oferujemy: - Stabilne warunki pracy - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

05/09/2018