View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Pracownik biurowy z językiem angielskim

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 20/08/2018
Sektor: Architektura wnętrz
Zawód/Specjalizacja: Sekretariat

Opis oferty

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją innowacyjnych materiałów przeznaczonych do aranżacji wnętrz, poszukujemy Pracownika biurowego z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Kontakt z klientami i dostawcami
  • Koordynowanie zamówień klientów
  • Przygotowywanie zestawień sprzedaży
  • Wsparcie Działu Sprzedaży oraz Działu Księgowości

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Komunikatywność
  • Sumienność i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów