View details

Buyer

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Wrocław
data: 26/07/2018
Sektor: Elektronika / Automatyka
Zawód/Specjalizacja: Zakupy / Zamówienia
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska poszukuje KUPCA / SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW do pracy w firmie, która zajmuje się dystrybucją produktów stosowanych do budowy sieci komputerowych (elementy światłowodowe, systemy okablowania czy też np. urządzenia transmisji bezprzewodowej).

Zakres obowiązków:

  • Negocjacje zakupowe,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami,
  • Tworzenie oraz wysyłanie zamówień,
  • Poszukiwanie oraz dobór dostawców i produktów,
  • Opracowywanie ofert oraz cenników,
  • Wprowadzanie dostaw oraz dokumentów/danych do systemów komputerowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość zagadnień z branży IT, Teletechnicznej i Elektrotechnicznej – warunek konieczny,
  • Umiejętność obsługi systemów ERP,
  • Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Udział w ciekawym projekcie;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop),
  • Praca w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie o uznanej marce.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

Powiązane oferty

Polska, Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław Obecnie poszukujemy PRODUCT MANAGERA do pracy w firmie zajmującej się produkcją i dystrybucją urządzeń elektroniki użytkowej. W skład zadań osoby na tym stanowisku wchodzić będzie: analiza rynku oraz konkurencji, tworzenie oferty produktowej, kontakt z dostawcami oraz negocjacje, odpowiedzialność za zamówienia towarów, odpowiedzialność za stany magazynowe, koordynacja działań marketingowych, współpraca z działem handlowym, opieka nad wdrażaniem nowych produktów. Wymagania: Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera lub w pracy z produktem, Mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami chińskimi, Wiedza z zakresu elektroniki użytkowej, Wykształcenie wyższe, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, Umiejętność obsługi MS Office, Prawo jazdy kat. B, Gotowość do podróży służbowych.   Oferujemy: Bardzo dobre warunki finansowe adekwatne do osiąganych rezultatów, Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B), Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem oraz o solidnej pozycji na rynku, Świadczenia pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna) Pakiet szkoleń oraz narzędzia do pracy.

26/07/2018

Miejsce pracy: Wrocław Orienta Polska poszukuje SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW do pracy w firmie, która zajmuje się dystrybucją produktów stosowanych do budowy sieci komputerowych (elementy światłowodowe, systemy okablowania czy też np. urządzenia transmisji bezprzewodowej). W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będą między innymi: negocjacje zakupowe oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami, tworzenie oraz wysyłanie zamówień, poszukiwanie oraz dobór dostawców i produktów, opracowywanie ofert oraz cenników, wprowadzanie dostaw oraz dokumentów/danych do systemów komputerowych. Wymagania: - Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - Wykształcenie wyższe kierunkowe, - Znajomość zagadnień z branży IT, Teletechnicznej i Elektrotechnicznej – warunek konieczny, - Umiejętność obsługi systemów ERP, - Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności MS Excel, - Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, mile widziana znajomość języka niemieckiego, - Prawo jazdy kat. B, - Umiejętność organizacji pracy własnej.   Oferujemy: - Umowę o pracę, - Atrakcyjne warunki finansowe; - Udział w ciekawym projekcie; - Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop), - Praca w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie o uznanej marce.

26/07/2018