View details

Pracownik biurowy z językiem włoskim

Miejsce: Polska, Śląskie, Bielsko-biała
data: 22/06/2018
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Sekretariat
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pracownika biurowego z językiem włoskim.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bieżącą dokumentacją i korespondencją
  • Telefoniczna obsługa biura
  • Udział w procesie pozyskiwania nowych klientów
  • Przygotowywanie faktur sprzedaży i zakupu
  • Kontrola terminów płatności
  • Kontakt z dostawcami
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych kontrahentów
  • Współpraca z działem księgowym oraz z działem spedycji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy (za pośrednictwem mediów społecznościowych)

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka włoskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Komunikatywność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (w tym na inne stanowiska) oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

mapa

Oblicz trasę od