View details

Technolog (dział tworzyw sztucznych)

Miejsce: Polska, Śląskie, Sosnowiec
data: 27/07/2018
Sektor: Produkcja przemysłowa
Zawód/Specjalizacja: Inżynieria / Planowanie
Oddział: Warszawa , Łucka 18 lok. 7
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Technologa.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Udział we wdrażaniu produktu do produkcji seryjnej
  • Nadzorowanie procesów technologicznych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Kontakt z innymi działami zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w branży automotive, w dziale tworzyw sztucznych
  • Znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych
  • Znajomość branży automotive
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca