View details

Operator wózka widłowego

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Wrocław
data: 06/06/2018
Sektor: Przemysł gumy i tworzyw sztucznych
Zawód/Specjalizacja: Logistyka
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

Miejsce pracy: Wrocław (Pietrzykowice)

Orienta Polska poszukuje osób do pracy w obszarze magazynu w jednej z firm produkcyjnych na terenie Pietrzykowic.

Zakres obowiązków:

  • Wysyłka produktów do klientów,
  • Odbiór materiałów zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Dbałość o właściwe składowanie produktów,
  • Pomoc przy konserwacji maszyn.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia na wózek widłowy,
  • Mile widziana znajomość pracy ze skanerami kodów kreskowych,
  • Zdolności manualne i umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 – zmianowym.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę,
  • Dobre warunki finansowe (podstawa + premia),
  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Możliwość awansu i podniesienia kompetencji.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom. Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie mojego cv w bazie kandydatów Orienta Polska.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę

mapa

Oblicz trasę od