View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce: Polska, Dolnośląskie, Wrocław
data: 05/09/2018
Sektor: Architektura wnętrz
Zawód/Specjalizacja: Sprzedaż
Oddział: Wrocław, Ul. Pilsudskiego 2

Opis oferty

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska poszukuje dla jednego z naszych klientów z branży oświetleniowej osoby do pracy w dziale sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskanie oraz zbudowanie bazy klientów niemieckojęzycznych,
  • Bezpośrednie oraz telefoniczne pozyskiwanie klientów zagranicznych,
  • Całościowa obsługa zamówień,
  • Przygotowywanie tłumaczeń, prezentacji oraz ofert handlowych,
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy na rynku zagranicznym.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym – możliwość przeszkolenia również dla osób bez doświadczenia;
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem zagranicznym;
  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego min. B2/C1 – jako warunek koniczny;
  • Znajomość języka angielskiego, włoskiego, francuskiego lub rosyjskiego - mile widziana;
  • Znajomość rynku oświetleniowego – mile widziana;
  • Umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania relacji handlowych;
  • Dyspozycyjność oraz elastyczność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Orientacja na sprzedaż.

Oferujemy:

  • Współpracę opartą na zasadach umowy o pracę;
  • Adekwatne warunki finansowe do umiejętności oraz osiąganych wyników (podstawa + premia);
  • Trening przygotowujący;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym zespole w obiecującej, dynamicznej firmie.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca