View details
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

Opiekun Klienta, Przedstawiciel Handlowy - Ekspert FTTH

Miejsce: Polska, Mazowieckie, Warszawa
data: 05/07/2018
Sektor: Sprzedaż
Zawód/Specjalizacja: Sprzedaż

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zapał oraz dążenie do realizacji założonych celów
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy w sprzedaży
  • umiejętności komunikacyjne

OFERTA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w elastycznym systemie godzin
  • profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne

ZADANIA:

  • praca mobilna w systemie D2D
  • obsługa Klienta indywidualnego
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych metod i możliwości sprzedaży
  • realizacja założonego planu sprzedażowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To guarantee data protection, candidates' CVs will be included in our database for future selections. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the www.orienta.net website.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Inna

mapa

Powiązane oferty

0

Polska, Dolnośląskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.  Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Manager do pracy w firmie, która zajmuje się produkcją systemów promocyjnych.  Zakres obowiązków: - Poszukiwanie nowych kontrahentów, budowanie portfela nowych Klientów Zagranicznych w strukturze B2C, - Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych, - Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klienta Portfelowego w strukturze B2B, - Realizacja działań marketingowych prowadzących do wzrostu świadomości marki  na rynkach niemiecko-języcznych, - Analiza rynku konkurencji. Wymagania: - Perfekcyjna znajomość języka niemieckiego (mile widziany native speaker), - Minimum roczne doświadczenie sprzedażowe, - Wykształcenie wyższe, preferowane studia handlowe lub/i ekonomiczne, - Znajomość języka angielskiego lub języka polskiego – Polish language is not necessary! Oferujemy: - Współpracę opartą na zasadach umowy o pracę; - Atrakcyjne warunki finansowe;  - Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
22/10/2018